O Nas

Informacje odnośnie rekrutacji. Ważne informacje dla rekrutów.
Pytania, odpowiedzi.
Informacja o Nas.
Shadow4x4
Podpułkownik
Posty: 1198
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:57 am
Lokalizacja: Warszawa

O Nas

Postautor: Shadow4x4 » pn mar 12, 2018 9:48 pm

Grupa Rescue Team oficjalnie powstała 22 września 2007 r . Jesteśmy ludźmi, których pasją jest ASG, czyli – w wielkim skrócie, bieganie z ,,karabinem” po lesie, dreszcz emocji, prawdziwa przygoda w gronie sprawdzonych przyjaciół. Łączy nas coś jeszcze, utożsamianie się z dewizą Wojska Polskiego - "Bóg, Honor, Ojczyzna", którą rozumiemy jako kultywowanie w praktyce etyki chrześcijańskiej, promowanie wartości patriotycznych i proobronnych.

Regularne spotkania naszego klubu mają miejsce w Warszawie i okolicach, mają formułę otwartą. Przyjmujemy do naszego grona wszystkich tych, którzy akceptują nasze pasje i chcą wśród nas znaleźć przyjaciół.

Nie zmuszamy nikogo do podzielania naszych przekonań. Chętnie natomiast odpowiemy na Twoje pytania związane z naszą wiarą. Z powyższych powodów traktujemy ASG nie tylko jako zabawę, ale też jako misję, dzięki której możemy służyć innym. Chcemy to realizować poprzez różne działania społeczne, jak organizowanie zabaw dla dzieci z domów dziecka, wsparcie dla obozów dziecięcych, młodzieżowych itp. Jeśli również masz pragnienie, aby pomagać innym, aby Twoje hobby znaczyło coś więcej, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Szanujemy wszystkie inne ekipy ASG i nie czujemy się lepsi przez to, że wykorzystujemy naszą pasję do pomocy innym. Jest to po prostu nasz wybór i nasza radość. Wiemy, że wiele innych klanów ASG angażuje się w podobne działania. Grupa RT została założona przez Społeczność Chrześcijańską.

Nie mamy nic wspólnego z takimi ekstremalnymi ruchami jak faszyzm, nacjonalizm, wojujący kościół itp.
„Bezpieczeństwo nie jest wszystkim,
ale wszystko bez bezpieczeństwa jest niczym”

(K. Neuman)

Wróć do „Rekrutacja / Rekrut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości